Przedszkole-Zyndaki, Warpuny

Galeria grup

Zabawa taneczna z wodzirejem z firmą "Piano- Białystok" pt: " W świecie bajek" wrzesień 2013 r.

12 października( sobota) godz. 11.00- 14.00
„Rajd Rowerowy”- integracyjny
„ Bez pracy nie ma kołaczy”
Wycieczka rowerowa do gospodarstwa agroturystycznego Pani Elżbiety Śmigiel. Na podstawie historyjki o krasnoludkach zabawa pozwalająca na wzajemną współpracę oraz nawiązanie bliższegokontaktu z rodzicami i dziećmi. Na koniec spotkania odbył się poczęstunek przy ognisku. Była świetna zabawa choć pogoda niestety nie dopisała.
Dziękujemy za wkład i zaangarzowanie Wszystkim Rodzicom!

" Zajęcia dydaktyczne grupy "Smerfy 5-6 latki". ROK 2013.

" Urodziny w naszym przedszkolu- Maćku sto lat!!"

28 października 2013r. ( poniedziałek) „Haloween”- zabawa w strojach haloweenowych, wydrążanie dyń, robienie lampionów i ozdób związanych z w/w zabawą. Bal w strasznych strojach!!

30 październik 2013 r. „ Pasowanie na starszaka” dla dzieci z grupy „Smerfy” 5-6 latków. Uroczystość z udziałem rodziców. Występy dzieci, pasowanie na starszaka przez Panią Dyrektor oraz poczęstunek i rozdanie upominków na pamiątkę tego wydarzenia.

Listopad 2013 r. Starsze kolezanki ze Szkoły Podstawowej w Warpunach z Siedziba w Zyndakach czytaja bajki naszym przedszkolakom"

16 listopada 2013 r. „ Szkolenie dla rodziców”- z koordynatorem projektu panią Olgą Lesz z Edukacji Fundamentalnej
w Przedszkolu.
Wdrożenie rodziców do poznania podstawowych zagadnień dotyczących inteligencji wielorakiej dziecka w wieku przedszkolnym, oraz zachęcenie rodziców do aktywnych działań wspomagających rozwój dziecka i pozwalających na kreatywny rozwój.

29 listopada 2013 r. Zabawy i wróżby "andrzejkowe". Wprowadzenie dzieci w charakterystyczny klimat andrzejkowe zabawy.

5 grudzień 2013 r. wizyta w świetlicy wiejskiej w Warpunach.Spotkanie przygotowana przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Warpunach z Siedziba w Zyndakach , przez Panie z w/w szkoły oraz Pana Wójta Gminy Sorkwity.Dzieci wysłuchały bajkę pt.:"Królowa Śniegu".

6 grudnia 2013 r. Mały Mikołaj w Przedszkolu.
Strojenie sal w ozdoby zimowe. Rozdanie prezentów dla dzieci przez gościa-
Św. Mikołaja.

11 grudnia wycieczka do Teatr Lalek w Olsztynie na  spektakl pt.: „ Bajka o Szczęściu”( duża scena). Wyjazd do teatru w celu doświadczenia sztuki teatralnej na dużej scenie oraz  atmosfery teatru.

17 grudnia 2013 r. Wycieczka do Centrum Aktywnego Wypoczynku „Gwarek” , Piękna Góra koło Giżycka.
Tysiące migających światełek, ciepło kominka i słodki zapach świeżo upieczonych pierników – właśnie w takiej aurze zamieszkał  Święty Mikołaj. Jego wesołe „Ho, ho, ho” zagościło w samym sercu Mazur – w Centrum Aktywnego Wypoczynku GWAREK w Pięknej Górze. Dzieci z naszego przedszkola poczuły aurę świąt i spotkania starszego, siwego pana w czerwonym kubraku w  najprawdziwszej Wiosce Świętego Mikołaja. Było super!!!

23 grudnia 2013 r. „Wigilia Przedszkolna”- „ Jasełka” w wykonaniu dzieci.
Spotkanie wigilijne z rodzicami, wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, występy jasełkowe w wykonaniu małych artystów, składanie sobie wzajemnych świątecznych życzeń. Wprowadzenie wszystkich w świąteczny nastrój.

16 stycznia 2014 r. „ Choinka z Mikołajem”. Zabawa z firmą artystyczną -   „ Premiera” z Białego Stoku.
Tego dnia dzieci w strojach karnawałowych brały udział w konkursach i zabawach w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja. Zabawę prowadziła zaproszona firma "Premiera". Uśmiech i radość była przewodnią myślą tego spotkania. Na koniec pojawienie się gościa- Świętego Mikołaja- uwięczyło całą zabawę. DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!!!

14 lutego 2014 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji :" Dnia Babci i Dziedka".Połączyliśmy dzień zakochanych z dniem tak cudownym jaki jest dzień Dziadków. Dziadkowie mieli okazję przenieść w czas swojej młodości i pierwszych sympatii. W wesołąj atmosferze dziadkowie zostali oddarowani drobiazgami i wieloma całuskami od wnucząt.

8 marca 20114 r. " Dzień Kobiet" w naszym przedszkolu

21 marca 2014 pożegnanie " Pani Zimy-  Palenie Marzanny"

5 urodziny Borysa - Spełnienia marzeń!!!

" Wycieczka do kina Helios na film pt. : " Wakacje Mikołajka" dnia 22.11.2014 r. Super zabawa, z absolwentami i naszymi wychowankami."