Przedszkole-Zyndaki, Warpuny

Galeria grup

7.09.2014 r.-"Dożynki gminne". Grupa artystyczna zawiązana podczas wakacji, wystąpiła na Dożynkach Gminnych w Warpunach. Pan Wójt wyróżnił dzieci wręczając im upominki.

30.09.2014 r. Dzieci z Przedszkola w Zyndakach oraz Przedszkola w Warpunach wspólnie spędziły czas z okazji "Dnia Chłopaka". Wspólne zabawy przy muzyce, słodki poczęstunek oraz przepiękny upominek- krawat- zintegrowały dzieci z dwóch naszych przedszkoli. Poza tym tego dnia również odbyły się pierwsze, pokazowe zajęcia z instruktorem  tańca, nauczycielem j.angielskiego oraz rytmiki. Do zabawy włączyły się również Panie.

10.10. 2014 r, Dzieci z naszych przedszkoli jak co roku odwiedziły Olsztyński Teatr Lalek. Na dużej scenie miały możliwość obejrzeć spektakl pt. : " Zielony Wędrowiec"-to bardzo ciekawa, z morałem bajka.

14.10.2014 r. to dzień :"Edukacji Narodowej". W naszym przedszkolu w Warpunach wszystkie dzieci przeżyły wiele atrakcji. Na początku życzenia dla Wszystkich Pań, następnie odwiedziło nas "Kino Objazdowe", które zaprezentowało nam film pod tytułem :" Krudowie". Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały bajkę. Następnie odbył się kurs tańca z Panem Adamem( Szkoła Tańca Państwa Przemienieckich) oraz sesja zdjęciowa z firma Vizjon Polska. Dzień pełen wspaniałych i intensywnych wrażeń :) .

16.10 2014 r. Dzieci z Przedszkola w Zyndakach, oraz Warpunach odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Mrągowie. Poznały na czym polega ciężką i niebezpieczna pracą policji. Zwiedziły budynek komendy, radiowóz i mogły złożyć odcisk swojego paluszka na kartce."
Dziękujemy z miłe przyjęcie przedszkolaków !

Dzieci w przedszkolu